Zahvala šahovskog kluba

Prije godinu dana nas nekoliko roditelja i mlađih seniora odlučilo je ne dopustiti gašenje našeg šahovskog kluba. Nedavno smo primili priznanje za najuspješniji šahovski klub KZŽ u 2023. godini. Šahovska radionica za osnovnoškolce i devet novih članova, vrlo dobri ekipni rezultati svih kategorija, organizacija kadetskih i juniorskih liga u Oroslavju, nove prostorije i oprema, redoviti treninzi za sve kategorije, pojedinačni uspjesi na županijskoj razini u svim kategorijama, puno veselja, pokoja sportska suza i zadovoljstvo ostvarenim. Zahvala članovima i svima koji su bili uz klub, ravnateljici Sanji Šakoronji i djelatnicima Osnovne škole Oroslavje za suradnju u pripremi šahovske radionice, gradonačelniku Viktoru Šimuniću i djelatnicima gradske uprave na novim prostorijama i pomoći u organizaciji kluba, predsjedniku Tihomiru Jagečiću i članovima Sportske zajednice grada Oroslavja na prepoznavanju programa i financijskoj potpori, te hotelu Zagi za sudjelovanje u organizaciji šahovskih događanja. Nastavljamo dalje.

Miroslav Jaković

Objavljeno, 29. siječnja 2024.