Zadnja radionica Hrabrih kreativaca

U četvrtak, 20. lipnja 2024. godine održana je posljednja radionica ove godine sa skupinom Hrabrih kreativaca. Na radionici su nam se pridružili i roditelji kojima je prezentiran rad skupine u ovoj godini. Predstavljena im je i društvena igra „Inteligizacija!“ koja je razvijena u sklopu ovog projekta i rada skupine. Igrom se promiče razvijanje različitih vrsta inteligencije i učenje o njima.

Kroz cijelu smo godinu imali tematske radionice kojima smo promicali različite vrste inteligencije. Cilj ovakvog rada bio je osvijestiti kako inteligenciju ne čini samo IQ već da možemo biti inteligentni u različitim područjima. Isto tako, bilo nam je važno poslati poruku da svi možemo biti uspješni u nekom području te da trebamo tražiti što su nam jake strane, a svi ih imamo.

Nakon predstavljanja igre, preostalo nam je još jedino da ju i zaigramo. Priključivanjem roditelja u igru, zabava je bila zagarantirana, kao što se vidi i na fotografijama!

Školska psihologinja

Objavljeno 23. lipnja 2024.