MINISTARSTVO ZNANOSTI I OBRAZOVANJA FINANCIRA/SUFINANCIRA TRI PROJEKTA OSNOVNE ŠKOLE

inistarstvo znanosti i obrazovanja raspisalo je Poziv za sufinanciranje projekata rada s darovitim učenicima u osnovnim i srednjim školama u školskoj godini 2023./2024. Projekt Osnovne škole Oroslavje “Putokaz za život – inteligencija kojom uspijevaš” jedan od odabranih projekta koji su zadovoljili uvjete za sufinanciranje. Na navedeni poziv mogle su se javiti sve osnovne i srednje škole u Republici Hrvatskoj, a Ministarstvo će naš projekt financirati s 2.035,50 eura.

Ministarstvo znanosti i obrazovanja raspisalo je Poziv za financiranju preventivnih projekata osnovnih i srednjih škola te učeničkih domova u školskoj godini 2023./2024. Projekt Osnovne škole Oroslavje “OROdar” jedan od odabranih projekta koji su zadovoljili uvjete za financiranje. Na navedeni poziv mogle su se javiti sve osnovne i srednje škole te učenički domovi u Republici Hrvatskoj, a Ministarstvo će naš projekt financirati s 3.847,67 eura.

Ministarstvo znanosti i obrazovanja raspisalo je Poziv za financiranju projekata u sklopu izvannastavnih aktivnosti osnovnih i srednjih škola te učeničkih domova u školskoj godini 2023./2024. Projekt Osnovne škole Oroslavje “3D printer” jedan od odabranih projekta koji su zadovoljili uvjete za financiranje. Na navedeni poziv mogle su se javiti sve osnovne i srednje škole te učenički domovi u Republici Hrvatskoj, a Ministarstvo će naš projekt financirati s 1.000,00 eura.

Objavljeno, 4. siječnja 2024.