Terenska nastava u Zagreb

U petak, 24.11.2023. godine, nakon nastave, učenice koje su redovito sudjelovale na izvannastavnoj aktivnosti Odbojka i dodatnoj nastavi iz Geografije išle su na terensku nastavu u Zagreb. Vodile su ih učiteljice Klaudija Matijević i Petra Iskrić.

Na terenskoj nastavi smo posjetili Muzej selfija i uspomena, razgledavali smo grad i išli u kino. Muzej selfija i uspomena nam je pružio bijeg od stvarnosti s puno pozadina uz koje smo se fotografirali, snimali te zabavljali. Nakon muzeja imali smo slobodno vrijeme tijekom kojeg smo sami razgledavali Zagreb, družili se i naravno, dobro najeli. Nakon slobodnog vremena, zaputili smo se u kino u Branimir centar. U kinu smo gledali film „Marveli“ 3D.

Ova me se terenska nastava izuzetno dopala. Bila je to prva terenska nastava do Zagreba  vlakom. Bilo mi je jako zabavno i veselo jer sam bila okružena svojim prijateljima koji su ovaj izlet učinili boljim.

Klara Ivić, 8.c

Objavljeno, 29. studenog 2023.