Ponovno smo ušli u Superfinale

I ove školske godine naša škola sudjeluje u Croatian Makers ligi, natjecanju iz robotike i programiranja. U ligi smo sudjelovali s mlađom i starijom dobnom skupinom u četiri kola kroz cijelu školsku godinu. Naša škola je s obje dobne skupine u ukupnom poretku ostvarila prvo mjesto u regiji Zagorje 1 te smo pozvani na sudjelovanje u Superfinalu Croatian Makers Lige koje će se održati online 23.5.2024. godine.

Mlađu dobnu skupinu predstavljat će četvero učenika: Kaja Breber Sojč, Borna Žlabur, Mia Drobec te Franka Belinić. Njihova mentorica je učiteljica informatike Mihaela Hučić.

Stariju dobnu skupinu predstavljat će učenici: Matej Krsnik, Tin Tomić, Vedran Jagečić te Rebeka Grđan. Njihov mentor je učitelj informatike Krešimir Ordanić.

Čestitamo našim robotičarima i želimo im mnogo sreće i uspjeha u Superfinalu!

Mentori: Krešimir Ordanić i Mihaela Hučić

Objavljeno, 25. travnja 2024.