Zimske radionice za darovite, talentirane i motivirane učenike

Drage učenice, učenici i roditelji!

Na inicijativu RSD Futura i Krapinsko-zagorske županije, tijekom nadolazećih će praznika osnovne škole na području županije organizirati radionice za darovite, motivirane i talentirane učenike.

Pozivamo vas na radionice koje će se održati u našoj školi prema rasporedu kako je navedeno:

1. U četvrtak, 22. veljače 2024. od 10.00 do 12.00 sati održat će se radionica izrade optičkih iluzija pod vodstvom školske psihologinje. Radionica je namijenjena učenicima 4. razreda.
  2. U četvrtak, 22. veljače 2024. od 10.00 do 12.00 sati održat će se radionica oslikavanja svile na temu emocija pod vodstvom školske knjižničarke Valentine Mokrovčak. Radionica je namijenjena učenicima 6. i 7. razreda.

Zainteresirane učenike molimo da na radionice donesu ispunjenu i potpisanu suglasnost  od strane roditelja/skrbnika. Suglasnost se nalazi ovdje.

Školska psihologinja & Školska knjižničarka

Objavljeno, 16. veljače 2024.