Proljetna radionica za darovite, talentirane i motivirane učenike

Na inicijativu RSD Futura i Krapinsko- zagorske županije tijekom proljetnog odmora učenika u školama diljem Županije održat će se radionice otvorene za sve zainteresirane, darovite, talentirane i motivirane učenike. Informacije o održavanju radionica možete pronaći na mrežnim stranicama škola i stranici www.lumen.kzz.hr.

U našoj će se školi održati radionica izrade narukvica pod vodstvom učiteljice Sanele Hren. Radionica će se održati u četvrtak, 4. travnja u 13.00 sati, a na radionicu se mogu prijaviti zainteresirani učenici od 1. do 8. razreda. Broj polaznika je ograničen na 10 polaznika. Prijaviti se možete na mail sanela.hren@skole.hr.

Učenike molimo da na radionicu donesu od strane roditelja/skrbnika potpisan obrazac suglasnosti koji se nalazi ovdje.

Školska psihologinja

Objavljeno, 27. ožujka 2024.