ODLIČAN USPJEH! BRAVO BORNA!

Od 22. do 24. travnja 2024. godine održano je Državno natjecanje iz matematike za učenike u Vodicama. Najbolji učenici osnovnih škola rješavali su pet složenih zadataka punih 180 minuta. U kategoriji petih razreda bilo je pozvano 26 učenika.

Na svom prvom državnom natjecanju iz matematike sudjelovao je Borna Žlabur, učenik naše škole. Borna Žlabur, učenik 5.a razreda, je u samom vrhu, u TOP5 matematičara u Hrvatskoj sa osvojenom 3. nagradom državnog povjerenstva!   Borni čestitamo na izvrsnom rezultatu te mu želimo puno uspjeha i odličnih ideja u njegovim budućim matematičkim avanturama.

Ovo je bilo jedno nezaboravno i predivno putovanje do uspjeha te se nadamo sličnoj reprizi i iduće godine, jer „samo nebo je granica“!

Ponosna mentorica Ana Golec

Objavljeno, 3. svibnja 2024.