OBAVIJEST – ALOHA

U utorak 26.9.2023. godine u 18 sati održat će se  besplatna prezentacija ALOHA mentalne aritmetike u  prostorima OŠ Oroslavje. Obavještavamo vas da od listopada  opet nastavljamo module  Alohe u našoj OŠ Oroslavje. Ukoliko želite da dijete poboljša logičko zaključivanje i pamćenje uz to da nauči računati na abakus, prstima i mentalno slobodno ga uključite u naš tečaj. Zakoračite s nama u svijet mentalne aritmetike i saznajte zašto je Aloha  dobra za razvoj dječjeg mozga, njihove koncentracije i ostalih vještina koje će im koristiti cijeli život te kako poboljšati mentalno zdravlje svog djeteta . Pokazna radionica je namijenjena djeci i roditeljima i u potpunosti besplatna  Nakon pokazne radionice ćete znati je li ovo ispravna aktivnost za Vaše dijete, budući da će djeca imati priliku isprobati sve dijelove ALOHA programa! Naši uspješni polaznici nastavljaju razvijati svoje vještine na višim razinama.

Prijavite se na linku: https://aloha.hr/prijavi-se/

Učiteljica Renata Posavec

Objavljeno 22. rujna 2023.