Milenijska fotografija

Učenici i djelatnici Osnovne škole Oroslavje sudjelovat će u fotografiranju „Milenijske fotografije“ s motivom orla na Gradskom trgu 15. 5. 2024.

Svi učenici i djelatnici dolaze u bijelim majicama (košuljama).

Na Trgu će se smjestiti unutar označenih linija sukladno rasporedu na shemi koja će biti iscrtana na trgu.

Učitelji i ostali djelatnici koji nisu u pratnji učenika (iz škole do Trga) dolaze na Trg u 11:30 i pomažu kod raspoređivanja učenika unutar zadanih linija.

Razredna nastava + PRO dolaze na Trg u 11:15 (skraćeni sati).

Učenici torbe ostavljaju u školi u razredima. I matične i područne škole.

Učenici iz PRO dolaze autobusom koji kreće ispred škole u 11:05 i dolaze na Trg u 11:15.

Učenici matične škole dolaze pješice na Trg.

Po završetku fotografiranja učenici iz matične škole odlaze u školu po torbe i na autobuse za doma koji kreću ispred matične škole za Mokrice i Andraševec u 12:30

Učenici iz PRO odlaze autobusom s polaskom sa Trga do škole u K. Selu, uzimaju torbe u školi i odlaze dalje pješice ili istim autobusom kući.

Predmetna nastava

Učenici dolaze pred školu u 11:00. Skupljaju se na platou i ostavljaju torbe u velikoj sportskoj dvorani pod pratnjom razrednika. U 11:15 odlaze na Trg. Po završetku fotografiranja vraćaju se u školu i okupljaju ispred škole na platou. Odlaze po torbe u veliku sportsku dvoranu i natrag na plato. Ulaze u školu u 12:45. Redovita nastava održava se prema rasporedu i s uobičajenim trajanjem satova.

Izbornu nastavu održati ranije ili preseliti na neki drugi dan, ukoliko ima potrebe.

Učenici putnici dolaze školskim autobusima pred školu prema sljedećem voznom redu:

Andraševec – polazak s prve stanice u 10:30

Mokrice – polazak s prve stanice u 10:40

Slatina – polazak s prve stanice u 10:30

Povratak uobičajeno.

Objavljeno, 14. svibnja 2024.