Kreativna radionica

Kada su učitelji toga dana dobili poziv da dođu u 10.00 sati u veliku školsku dvoranu, nisu ni slutili da će taj dan postati dio orkestra.

Doduše, stolice složene u krug sugerirale su radionički tip stručnog usavršavanja. Štoviše, informacija koju su dobili bila je da se radi o kreativnoj radionici bubnjanja koji vodi Branko Trajkov, bubnjar Zabranjenog pušenja. No, gotovo nitko nije očekivao jedan nesvakidašnji, gotovo nestvarni doživljaj kreativnog stvaranja glazbe na bubnjevima. Punih 50 minuta  Branko Trajkov, zvani Trak, održao je punu pažnju i potpunu predanost stvaralaštvu na bubnjevima. Izvrsna motivacija, rasterećujuća atmosfera i zadovoljstvo stvaranja, taj su susret učinili posebnim i nezaboravnim.

Jedan posve drugačiji završetak nastavne godine na opću radost svih sudionika, zahvaljujući našem stalnom suradniku Školskoj knjizi i njihovoj predstavnici za našu školu, gospođi Marijani Grden.

Kako je bilo i kako smo se zabavili pogledajte na fotografijama i kratkom videu .

Pedagoginja Marina Žitković

Objavljeno 3. srpnja 2024.