Božićno-novogodišnja priredba

ijekom mjeseca prosinca učenici i učitelji naše škole marljivo su pripremali točke za božićno-novogodišnju priredbu koja se održala se u utorak (19.12.2023.) u Domu kulture kao dio programa „Advent u Oroslavju”.  Priredbu su lijepo vodile učenica petog razreda Dora i Mia, a konferansu sa zanimljivim najavama je napisala učiteljica Suzana Sadaić.

U programu su sudjelovali mali i veliki zborski pjevači odličnog glasa i prekrasnih melodija, motivirani recitatori Područne škole Krušljevo  Selo, jedna talentirana klaviristica i punoooo plesačica i plesača koji su nas zadivili raznovrsnim ritmovima, plesnim pokretima i energijom. Naša škola ima velik broj učenika, ali, nažalost, nisu se svi mogli popeti na pozornicu i biti dio božićne čarolije. No, doskočili smo i tom problemu. Naša učiteljica Sanja Grljač kreirala je i snimila video čestitku u kojoj sudjeluju svi koji su se u danom trenutku zatekli u školi. Video čestitka pokazala je naše zajedništvo, ljubav, kreativnost i veselje. Za sam kraj priredbe ostavili smo nešto posebno i nešto još dosad neviđeno u školi – ples naših učiteljica. Pjesmom Let΄s Twist Again učiteljice su pozvale sve da zaplešu  i podijele svoju radost sa drugima. Prigodno ukrašena pozornica, nasmijana publika i glasni, zasluženi aplauzi uveličali su našu tradicionalnu priredbu uoči blagdana.

Bila je to zaista raspjevana i rasplesana božićno-novogodišnja čarolija koja nas je uvela u najljepši dio godine i koju još pamtimo.

Video čestitku pogledajte ovdje, a fotografije ovdje.

Suzana Sadaić&Valentina Mokrovčak

Objavljeno, 10. siječnja 2024.