Svečani prijem kod gradonačelnika

U srijedu, 19.6.2024. godine u Domu kulture Oroslavje održala se dodjela zahvalnica učenicima i učiteljima-mentorima koji su postigli izvrsne rezultate na županijskim, državnim i međunarodnim natjecanjima, literarno-likovnim natječajima,  glazbenim i sportskim smotrama i susretima i na taj način uspješno prezentirali našu školu.  Neke od nagrađenih učenika imali smo priliku i čuti u kazivanju poezije, pjevanju, sviranju i plesu. Više od 170 zahvalnica uručio je naš gradonačelnik, gospodin Ivan Šimunić kojemu zahvaljujemo na lijepim uvodnim riječima, podršci i dodjeli zahvalnica, kao i našoj ravnateljici, gospođi Sanji Šakoronja. Bila je to lijepa večer, bogata zasluženim uspjesima koji se temelje na znanju, vještinama i kreativnosti naših učenika i učitelja.

„Znanje je lađa, srce jedro, a volja čitav parobrod!“

Valentina Mokrovčak

Objavljeno 23. lipnja 2024.