Predavanje dr. Rajovića

U ponedjeljak, 20. svibnja 2024. godine imali smo privilegiju slušati predavanje dr. Ranka Rajovića, autora NTC sustava učenja, na temu „Razumijevanje i upravljanje emocijama u realnom i digitalnom svijetu“.

Predavanje je bilo organizirano od strane naše škole uz suorganizatore: Grad Oroslavje, Dječji vrtić „Cvrkutić“, Dječji vrtić „Šlapica“, Obrt za čuvanje djece „Orlići“ i Obrt za čuvanje djece „Čarobna šuma“.  Predavanje je bilo izuzetno zanimljivo, vrlo interaktivno i poučno te je ostavilo pozitivan dojam na okupljenu publiku. Čast nam je da smo u našem gradu imali priliku slušati ovakvog stručnjaka u vrijeme kada su odgoj i obrazovanje djece ispunjeni sve većim izazovima.

Nadamo se da će i u budućnosti bili sličnih prilika za stjecanje novih znanja te da će odaziv biti i veći.

Školska psihologinja

Objavljeno, 28. svibnja 2024.