Online „sandučić povjerenja“

Drage učenice i dragi učenici,

povodom Dana ružičastih majica, koji smo obilježili 28. veljače ove godine, u našoj je školi otvoren online „sandučić povjerenja“. Iako u školi možete potražiti pomoć i podršku od učitelja, stručnih suradnika, ravnateljice i drugih zaposlenika, znamo da je o problemima ponekad teško razgovarati uživo. Ako je to slučaj kod tebe i misliš da će ti biti lakše pisati o svojim problemima, sada možeš iskoristiti opciju online „sandučića povjerenja“.

To je mjesto na kojem možeš ispričati svoj problem i potražiti podršku i razumijevanje. Na upite će odgovarati školska psihologinja, a detaljne upute o načinu korištenja sandučića možete pronaći kada mu pristupite.  Sandučiću možete pristupiti preko poveznice ili QR koda koji je dostupan na ulazu u školu ili preko web stranice naše škole.

Potičemo vas da koristite ovu mogućnost za traženje podrške jer problem je uvijek manji kada se podijeli!

Školska psihologinja

Objavljeno, 20. travnja 2024.