Rezultati 4. međunarodnog likovno - literarnog natječaja “Melitino proljeće”

Izabrani su najbolji učenički radovi 4. međunarodnog likovno-literarnog natječaja “Melitino proljeće” koje organizira Osnovna škola Oroslavje uz pokroviteljstvo Ministarstva znanosti i obrazovanja, Krapinsko-zagorske županije i Grada Oroslavja.

Na ovogodišnji Natječaj pristiglo je 788 likovnih i 230 literarnih učeničkih radova. Sudjelovale su 142 škole uključujući i St. Paul’s Bay Primary School s Malte.

Zahvaljujemo svima koji svojim sudjelovanjem podržavaju ovaj Natječaj i pozivamo vas da i idućih godina budete dio ove tople priče!

Posebna čestitka nagrađenim učenicima i mentorima! Vidimo se na završnoj svečanosti 7. 6. 2024. u Osnovnoj školi Oroslavje.

Izvješće o nagrađenima Proljetni trenutak 2024.

Autorice i koordinatorice Natječaja: Renata Posavec i Suzana Sadaić

Ravnateljica: Sanja Šakoronja, prof.

Objavljeno, 13. svibnja 2024.