Jesen u produženom boravku

Osim što u našem produženom boravku pišemo domaću zadaću, učimo i ponavljamo nastavne sadržaje, u slobodno i organizirano vrijeme bavimo se različitim zabavnim i kreativnim aktivnostima. Obilježavamo sve važne i prigodne dane kroz zanimljive radionice, sportske, likovne i druge aktivnosti. U Mjesecu hrvatske knjige posjetili smo školsku knjižnicu. Knjižničarka nam je čitala Suli u avanturi škola i Petricu Pričalicu. Nakon čitanja učenici su pričali što njima znači školska  knjižnica, što im se sviđa, a što bi promijenili u knjižnici, postavljali su pitanja knjižničarki o poslovima i knjigama u knjižnici. Jako ih je zanimala najdeblja,  najtanja, naskuplja knjiga i koja se knjiga najviše posuđuje. Na kraju su nacrtali svoju knjižnicu budućnosti. Smijeha, veselja i razigrane mašte kod nas ne nedostaje. Ipak, svoje slobodno vrijeme boravkaši najradije provode zajedno, u igri na svježem zraku. Srećom, jesen je bila duga i topla te smo svaki slobodni trenutak mogli provesti na našem lijepom školskom dvorištu. Mali dio aktivnosti i atmosfere iz boravka možete pogledati ovdje.

Učiteljice Mihaela i Monika

Objavljeno, 1. prosinca 2023.